En İyi Film İndirme Siteleri 2019

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

2019 yılını geride bıraktığımız şu günlerde havaların da soğumasıyla birlikte evde daha fazla zaman geçirmeye başladık. Hal böyle olunca evde en iyi yapılacak aktivitelerden birisi de film izlemek. İzlediğimiz bir filmi çok beğendiğimiz durumlarda tekrar izlemek isteriz ve bu tarz durumlarda da o filmi arşivlemeyi tercih ederiz. Peki en sevdiğimiz filmi nasıl arşivleriz? Bu yazıda sizler için 2019 yılında en çok tercih edilen film indirme sitelerini derledim.

İndir Pub

En iyi film indirme siteleri arasında ilk sıralara yazılacak sitelerden birisi elbette ki İndir.pub olacaktır. En güncel filmleri indirebileceğiniz site, birçok farklı film kategorisine de sahip. Site aynı zamanda ücretsiz programlar da indirebileceğiniz geniş bir platforma sahip.

Seçtiğiniz filmi sitede aratarak filmlere ait fragmanı sayfanın altında izleyebilirsiniz. Ancak film indirme esnasında zararlı yazılımları indirmeniz de mümkün. Bu sebeple virüs koruma seçeneği önemli.

Sayfanın en altında kısmında ter alan yeşil şerit biçiminde indirme seçenekleri ile yavaş ve hızlı indirme yapmanız mümkün.

UltraHDindir

Yüksek çözünürlüklü filmleri bünyesinde barındıran en iyi film indirme sitelerinden birisi. Oldukça kullanışlı bir ara yüze sahip olan sitenin üst kısımda bulunan arama kutusunda dilediğiniz filmi aratabilirsiniz.

4K, 1080p ve diğer yüksek çözünürlüklü filmleri bulmanın mümkün olduğu sitede eski filmlerin yanı sıra yeni birçok yeni filme de ulaşmak mümkün. İki kademeli üyelik söz konusu olan sitede; VIP üye olunduğunda hızlı bağlantılar açılmakta.

İPUCU: Turbobit üzerine kayıtlı filmleri internetten Link Generator diye aratarak bulunan sitelerde, Turbobit url adresini kopyalayarak hızlı indirmeniz de mümkün.

İndir.Vip

En iyi film indirme sitelerinden birisi olan İndir.Vip altı farklı kategoride film indirebilme seçeneğine sahip. Site aynı zamanda geniş bir program ve oyun platformuna da sahip.

Oldukça basit ve kullanışlı bir ara yüze sahip sitenin üst kısımda bulunan kategorilerden istediğiniz seçebilirsiniz. Açılan ekranda birçok filme erişmek mümkün. Site diğer sitelere nazaran kendisini sürekli güncel tutuyor.

4K, Boxset filmler ve farklı dizileri de indirebileceğiniz sitede, sayfanın en altında bulunan alternatif indirme seçenekleri ile indirme bağlantılarına erişmeniz mümkün.

The Pirate Bay

En eski ve en ünlü torrent sitelerinden bir tanesi olan The Pirate Bay, bünyesinde oyun, film, müzik ve diğerleri gibi her kategoriden yüzlerce torrent dosyasını bünyesinde barındırmakta.

Bu sitenin de en büyük dezavantajı bir çok programda virüs barındırıyor olması.

Sitenin en önemli avantajlarından birisi ise hızlı seed ve peer bulma oranları sayesinde olağanüstü indirme hızları sunabilen güvenilir bir torrent sitesi olması. Dünya üzerinde birçok yerde engelli olan siteye bu tarz bir durumla karşılaşmanız durumunda VPN kullanarak giriş yapmanızı tavsiye ederim.

Oneİndir

Bir diğer iyi film indirme sitesi de OneIndir.com’ dur. Bu web sitesinde ücretsiz olarak birçok filme erişmeniz mümkün. Şu anda belki de en bilinen indirme sitesi OneIndır.com’ dur.

Sitenin en beğenilen yanı ise indirmelerin hiç birinde virüs barındırmaması. Forum özelliği ile yaşadığınız sorunları yazarak doğrudan hızlı yanıtlar elde edebilirsiniz. Üstelik birçok oyun ve program için hızlı indirme bağlantısı mevcut.

TorrentMafya

Türk torrent siteleri arasında son zamanlarda bilinirliği artan TorrentMafya, sunduğu hızlı torrent linkleri ile oldukça popüler hale gelmiş durumda. Ana sayfası oldukça sade bir görünüme sahip. Sadece film değil, aynı zamanda program, oyun, dizi ve daha birçok farklı kategoride içeriği kullanıcılarına sunmuş durumda.

İndirme kısımları ise oldukça sade ve her bir filmin altında farklı kalitelerde torrentler listelenmiş durumda. Torrent dosyalarına ek olarak birçok film, CloudMail.ru, Mega.co.nz gibi hızlı indirme yapan sitelere yüklenmiş.

WarezTurkey

WarezTurkey özellikle programlar konusunda fazlaca tanınmış durumda. Peki ya film konusunda durum nasıl? Güncel filmlerin DVD benzeri dosyalarının yayınlandığı bir yer olarak da ön plana çıkıyor.

Seçenek olarak geniş bir yelpazeye sahip ve filmler haftada bir yapılan güncellemeyle genişliyor. Ara yüz oldukça basit. Arama yaptığınız filmi bulmanız durumunda indirme seçeneklerinden birisine tıklamanız yeterli. Sitede yer alan indirme bağlantılarının birçoğu üyelik üzerine çalışıyor.

İndirin.Co

Film indirme siteleri listesinde son zamanlar kendisini üst sıralara atan İndirin.Co, diğer sitelerde de olduğu gibi farklı kategorilerde dosyalar da indirmenize olanak sağlıyor. Sitenin en güzel yanlarından birisi öneri ve istek bölümünün olması. Eklenmesini istediğiniz film, dizi ya da diğer taleplerinizi doğrudan bildirmeniz mümkün.

Film kategorisinde en yeni filmlerden, en eski filmlere kadar birçok seçeneği bir anda bulmanız mümkün. Ayrıca doğrudan arama kısmında dilediğiniz filmi de arayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz filmin sayfasına girin ve sayfayı aşağı doğru indirin. MEGA, Turbobit ve Google Drive gibi bağlantılardan dilediğinizi seçerek indirme yapabilirsiniz.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir