4K Çekim Yapabilen En Küçük Makine: Sony HX99

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

4K Çekim Yapabilen En Küçük Makine: Sony HX99

4K Çekim Yapabilen En Küçük Makine olma özelliği taşıyan Sony imzalı HX99 kompakt modeli gövdesinde ZEISS Vario-Sonnar T 24-720mm Yüksek Büyütmeli Zoom ve Yüksek Görüntü Kaliteli Lens Tam piksel okuma ve sıfır piksel özellikleriyle kullanıcılarına 4K video çekebilme imkanı sunuyor.

Video çekmek istiyorum fakat koca koca kameralar taşımak da istemiyorum diyen herkesin imdadına yetişecek olan Sony DSC-HX99 modeli her zaman kolayca taşıyabilecekleri, dünyanın en küçük gövdesi içine sığdırılırken, geniş uçta 24-720 mm süper telefotoya kadar zoom özelliği sunuyor.

Modelin merkez kısmında 155 fotoğrafa kadar çekim limiti, saniyede 10 kareye kadar çekim yapma imkanı sunan HX99 modelinin ön uç kısmına LSI ile birlikte BIONZ X görüntü işleme motoru bulunuyor.

HX99 modeli 0,09 saniyeli AF hızına sahip olmakla birlikte Göz AF, RAW formatı, dokunmatik netleme ve dokunmatik deklanşör ile bluetooth özelliği bulunuyor. Aynı zamanda ZEISS Vario-Sonnar T24-720mm boyutlu zum özelliğine sahip olan HX99, görüntü sabitleme ve telefoto çekim sırasında çoğu fotoğrafçının başına gelen sarsılma kaynaklı bulanıklığı telafi eden Optik SteadyShot özelliğine de sahip. Saniyede 100 kareye kadar HD kayıt yapabilme özelliğine sahip olan model, saniyede 10 kareye kadar çekim yapabilme özeliğini de bünyesinde barındırıyor. Model 6400 ISO ile ışık derdini de çözmüş durumda. 180 derece açıya sahip LCD ekran selfie ve grup çekimlerinde de yardımcınız.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir