Samsung’ dan 1 Milyarlık Başarı

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Samsung’ dan 1 Milyarlık Başarı

Dünya Teknoloji devlerinden birisi olan Samsung, kendi akıllı telefonlarında yüklü olarak gelen diğer akıllı telefonlarda ise storelerden indirebilecekleri Samsung İnternet Tarayıcısının indirme sayısının 1 milyarı aştığını duyurdu.

Bilindiği üzere dünyanın en büyük web tarayıcısı Google Chrome. Peki Chrome’ dan sonra hangisi geliyor? Yandex, Opera, Firefox? Cevap hiçbiri. Çünkü Samsung İnternet Tarayıcısı büyük bir çıkış yaparak 1 milyarın üzerinde indirmeyle bu tarayıcıları geride bırakmış durumda.

Samsung İnternet Tarayıcısının bu kadar tercih edilmesinin nedeni ara yüzünün oldukça anlaşılır ve kolay kullanılır olması. Ayrıca oldukça performanslı çalışan tarayıcı birçok akıllı telefon kullanıcısının da tercih etmesini sağlıyor.

Samsung İnternet Tarayıcısının bu rakamlara ulaşmasının arkasında ufak da bir hile var. Samsung firması yeni ürettiği Galaxy modellerinin hepsinde tarayıcı yüklü olarak geliyor ve bu cihazların hepsi tarayıcıyı indirmiş olarak kabul ediliyor ve bu sayıya dahil ediliyor.

Samsung İnternet Tarayıcısını BURADAN indirebilirsiniz.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir