Hakkımda

Konya ili Seydişehir ilçesinde doğdum. İlk ve Orta Öğrenimimi Seydişehir’ de tamamladıktan sonra 2008 yılında Seydişehir’ den ayrıldım. Bu zaman dilimi içerisinde çeşitli şehirlerde yaşadım.
Görsel Sanatlar alanında ilk başarımı ortaokul yıllarımda katıldığım bir resim yarışmasında kazandığım birincilik ile elde ettim. Daha sonra doğum günümde hediye edilen filmli fotoğraf makinesi ile fotoğrafa olan merakım başladı. 2011 yılında kendi kazandığım para ile ilk profesyonel makineme kavuştum. Makinemi aldıktan sonra fotoğrafa olan aşkım daha da arttı ve bu ilgi sayesinde çok şehir gezdim ve çok fotoğraf çektim. 2014 yılında hayatımı dünya tatlısı bir insanla birleştirdim.
2017 yılında bir merak sonucu Photoshop ile tanıştım ve ilk olarak çektiğim fotoğrafları düzenlemeye başladım ve kendimi bu alanda geliştirdim. Bu çalışmalar sayesinde daha fazla tanınmaya ve daha çok kişiye sesimi duyurmaya başladım. Kişi ya da kurumlar tarafından gerçekleştirilen talepler doğrultusunda düzenleme ve manipülasyon çalışmaları yapıyorum. Hali hazırda yapmış olduğum düzenleme ve manipülasyon çalışmalarımı web sitemde ya da instagram.com/fatihbahcivann hesabımda bulabilirsiniz.