Yeni Başlayan Fotoğrafçılar İçin 3 Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Amatör fotoğrafçılar için en uygun fiyatlı ve en iyi çekime sahip 3 fotoğraf makinesini sizler için derledim.

Canon Digital Rebel T2i

Canon Digital Rebel T2i, son yıllarda amatör fotoğrafçılar için üretilen Rebel serisi ürünlerinden birisi. Canon Rebel T2i modeli Dıgıt 4 görüntü işlemcisine sahip ve bu özellik sayesinde 18 megapiksellik fotoğraflar ile birlikte manuel pozlama kontrollü Full HD video çekimi yapabilme özelliğine sahip. Ayrıca kalite bozulmadan 7X zoom yapabilme özelliği de mevcut. Canon yetkilileri tarafından yapılan açıklamada:  “HD kalitesinde video kayıt fonksiyonunun Canon EOS Rebel T2i modelimiz gibi giriş seviyesi fotoğraf makinelerinde kullanılması yeni nesil yaratıcı dijital fotoğrafçıların ortaya çıkmasını sağlayacaktır.”

Nikon D80

Nikon D80 modeli, DSLR makine tercih edenler için iyi bir seçenek. Değiştirilebilir objektif özelliği, 10.2 megapiksel DX Format CCD görüntü algılayıcı, yüksek çözünürlük seviyesi ve kırpma yaratıcılığı gibi özellikleri mevcut.

Sony Alpha a330

Uygun fiyatlı makine arayanların tercihi olabilecek olan Sony Alpha a330 modeli, 2.7 inç hareketli LCD ekran üzerinde Quick AF Live View canlı ön izleme özelliğe, 10.2 megapiksel çözünürlüğe, işlemleri kolaylaştıran yardımcı kılavuz ile grafik görüntülemeye, canlı görüntüler sağlayan SteadyShot Inside görüntü sabitleme özelliğine ve Bravia TV’ lerle bağlantı özelliklerine sahip.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

2 Comments

  1. Bu bilgi için gerçekten teşekkürler elinize sağlık lütfen benzer pylaşımlara devam edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir