Twitter’ da Tweetlere Verilen Yanıtlar Nasıl Gizlenir?

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Twitter’ a uzun zamandır beklenen yepyeni bir özellik geldi. Twitter’ da attığınız tweete hoşunuza gitmeyen bir cevap geldiği zaman artık o yanıtı gizlemek mümkün.

Son zamanlarda uygulamasına sıkça güncelleme yapan Twitter yepyeni bir özellikle karşımıza çıktı. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği ve sıkça dile getirdiği tweetlere verilen yanıtı gizleme özelliği sonunda geldi.

Bu yeni özellik sayesinde attığınız tweetin altına gelen yanıtları kolayca gizlemek mümkün olacak. Yeni özelliğin çalışma mantığı çok basit. İstemediğiniz yanıtı gizlemek için o tweetin sağ tarafında bulunan butondan “bu yanıtı gizle” seçeneğini seçmeniz yeterli.

Twitter, otomatik olarak istemediğiniz yanıtı attığınız tweetin altından kaldıracak. Yeni özellik ile beraber spam tweetlerin önüne de geçilmiş oldu. Şu anda test aşamasında olan bu özellik sadece Amerika ve Japonya’da yaşayan kullanıcıların kullanımında.

Twitter’ın “konuşma kontrolü” olarak adlandırdığı yanıtları gizleme özelliğinin gelecek aylarda tüm dünyadaki tarafından kullanılabileceği söyleniyor. Özelliğin ülkemizde ne zaman kullanıma açılacağı henüz bilinmiyor.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir