Bu içerik 225 defa okundu

YouTube Kanalınızı Yönetmek Artık Daha Kolay: ScorCheck

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

YouTube Kanalınızı Yönetmek Artık Daha Kolay: ScorCheck

Sosyal medya denilince akla gelen en önemli mecralardan birisi de elbette Youtube. Her geçen gün artan kitlesi ve değişen algoritmalara sahip olan platformun da kontrolü doğal olarak zorlaşıyor. Bu konu ile ilgili olarak kanal analizi ve stratejileri belirlemekte sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm ScorCheck uygulamasını sizle için araştırdım.

Bilindiği üzere sosyal medyanın hayatımızda önemli bir yer aldığı dönemleri yaşıyoruz ve bununla birlikte sosyal medyada fenomen olmak isteyenlerin sayısı da her geçen gün artıyor. Bu durum da beraberinde yeni fikirler üretmeyi gerektiriyor. Tabi bu durum göründüğü kadar kolay değil. Tüketimin hızla arttığı bu dönemde kaliteli içerik üretmek de yeterli değil aynı zamanda içeriklerin belirli kitlelere ulaşması gerekiyor.

Youtuberlar ya da Vloggerlar kanallarını yönetirken sürekli analiz yapıp çeşitli stratejiler de geliştirmek zorunda. Bu durumda da imdadınıza ScorCheck uygulaması yetişiyor.

ScorCheck, videolarınızın YouTube için uygunluğunu analiz ederek sizler için bir rapor hazırlıyor ve sizin de bu rapora göre videolarınız konusunda düzenleme yapmanıza yardımcı oluyor.

ScorCheck içerikler neler?

– Kanalınızın hangi bölümlerinde sorunlar var?

– Kanalın hangi videolarında düzenlemeler yapmanız gerekiyor?

– Kanalınız için en iyi video paylaşma saatleri neler?

– Hangi videolarda ekran sonu öneri kartları mevcut değil?

Bu içerikler sizin kanalınızın kullanımına ya da aktiflik durumuna göre değişkenlik gösteriyor. Yazılımın 3 aylık temel analiz paketi 29.99 dolar.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir