YouTube’ den Kullanıcılarını Sevindiren Düzenleme

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Dünyanın en çok ziyaret edilen sosyal medya mecralarından birisi olan YouTube, kullanıcıların içeriklerine gelen yorumları yönetmeleri için yorumlar kısmında yeni düzenlemeye gidiyor. Youtube’ de artık abone sayısı ile arama yapabilmek mümkün olacak. YouTube yorum arama adımlarında da kolaylıklarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yapılan yorumları filtrelemek ve bu şekilde arama yapmak da çok yakında mümkün olacak.

Popüler video paylaşma platformu olan Youtube, içerik üreticilerinin kendilerine sorulan soruları bulmalarını ve videolarına yapılan yorumları abone sayısına göre ayırmalarını kolaylaştırmak için yorum bölümünde yer alan güncellenmiş bir filtreleme sistemi başlattı. Bu sistem üzerinde bir süredir çalışan platform, yeni yayınladığı bir blog yazısında YouTube yorum filtreleme sisteminin detaylarını açıkladı.

Daha iyi ve daha gelişmiş bir arama sistemini amaçlayan YouTube, yorumlar kısmına yeni filtreleme seçenekleri ile güncelleme getiriyor. Bu güncellemeler; yanıt durumu, soru içeriyor mu, abone sayısı, abonelik durumu ve yorum yapan kişinin abone olup olmadığını değerlendiren birkaç başlık içeriyor.

Çalışmaların tam olarak bitmediği güncellemede çalışmaların tamamen bitmesi halinde YouTube’ un yorumlar kısmında arama yapmak çok daha kolay hale gelecek.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir