Ücretsiz 3 Muhteşem Google Fotoğrafçılık Uygulaması

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Ücretsiz 3 Muhteşem Google Fotoğrafçılık Uygulaması

Dünyanın en yaygın ve en çok kullanılan mobil işletim sistemi olan Android’ te yine dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’a ait uygulama sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu uygulamalardan en önemlilerinden birisi de fotoğrafçılık alanında. Bende sizler için en keyifli ve kullanışlı 3 fotoğrafçılık uygulamasını derledim.

  1. Storyboard

Yapay zekâ yazılımı ve nesneleri tanıma özelliği sayesinde sayesinde çektiğiniz ya da yüklediğiniz videolardan alınan kareleri çizgi roman karakterlerine dönüştürüyor. Ayrıca kendi çizgi romanını yapmak isteyenlerin tercih ettiği uygulama kolay ve kullanışlı bir ara yüze sahip.

  1. Selfissimo

Selfie çekmek bazen çok zordur. Bazen açısını bazen ışığını beğenmeyiz çekimlerimizin. Fakat siyah beyaz ancak profesyonel selfie çekmek isteyenler, en doğru pozu yakalamakta ve açısını beğenmekte zorlananlar için bu uygulama tam sizin için. Saydığım tüm maddelerin hepsini kendi başına yapıyor. Siz sadece ön kameranızı açın ve çekim düğmesine basın. Bu uygulama hem Android, hem de IOS için yayınlandı.

  1. Scrubbies

Videolar üzerine odaklanan uygulama, belirli sahnelerde görüntü yönünü ve hızını kontrol etmenize olanak sağlıyor. Remix videolar hazırlamanıza olanak veren uygulama özel klipler çekmenize de yardımcı oluyor. Bu uygulama ile ilgili en dikkat çekici konu sadece IOS destekli olması.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir