Sinemagraf Fotoğraflarınızda Devrim: PhotoMirage

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Sinemagraf Fotoğraflarınızda Devrim: PhotoMirage

Corel’ den hareketli tutkunlarını heyecanlandıracak bir haber var, PhotoMirage.

Dünyada yazılım konusunda önemli bir yere sahip olan Corel tarafından piyasaya sürülen ve fotoğrafçıların da ilgisini çekecek olan PhotoMirage uygulaması, sinemagraf tarzında efektler kullanmayı ve bu tarz fotoğraflar çekmeyi seven fotoğrafçılar tarafından oldukça beğenilecek türden bir yazılım. Uygulamanın özelliği fotoğraflarınızı herhangi bir videoya gerek duymaksızın hareketli duruma getiriyor.

Sinemagraf fotoğraflar son zamanlarda sosyal medyada sıkça karşımıza çıkıyor. Fotoğrafın belli kısımlarının hareketlendirilmesi sonucu anın ağırlaştırılmış sonsuz döngüsü gibi efektif bir hal alırlar.

PhotoMirage ile önceden çekilmiş bir fotoğrafı hareketli olmasını istediğiniz alanları ve sabit kalmasını istediğiniz alanları bağlantı noktasından çizerek sonucun nasıl görüneceğini “Önizleme” kısmından inceleyebilirsiniz.

Uygulama, görüntüyü oluşturma aşamalarına ek olarak “Akıllı fotoğraf onarma” ve “Görünürlük katmanları” gibi gelişmiş seçim araçlarına sahip uygulama daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlaması açısından da oldukça pratik.

Oluşturduğunuz hareketli fotoğrafları dilediğiniz boyutlarda MP4, WMV veya GIF formatında kaydetmeniz mümkün. Ayrıca yaptığınız çalışmaları direk Instagram üzerinden paylaşmakta mümkün.

Uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir