Xiaomi Mi 8 Kamerası Artık Çok Daha İyi

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Xiaomi Mi 8 Kamerası Artık Çok Daha İyi

Hayatımıza yakın zamanda giren ve hızlı bir yükseliş gösteren Xiaomi, Mi 8 serisi için Android Pie tabanlı MIUI 10 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme ile birlikte Xiaomi Mi 8, kamerasını çok daha iyi hale getirdi.

Önceden Mi 8′ de Android 8.1 Oreo tabanlı MIUI 10 sürümünü kullanan teknoloji devi, şimdilerde ise MIUI 10 sürümüile karşımıza çıkıyor.

Gerçekleştirilen yeni güncelleme ile Mi 8 kamerası için iki yenilik birden geliştiren Xiaomi, beraberinde kamera deneyimini daha da yukarılara çekme amacında.

Xiaomi’ nin ilk yeniliği, önceki sürümlerde maksimum 240 fps video kaydı yapabilen Mi 8, Android 9.0 Pie güncellemesi ile 960 fps video kayıt desteği ve süper ağır çekim videolar sunuyor.

İkinci yeniliği ise süper gece çekimi. Xiaomi Mi Mix 3 ile kullanıma sunulan bu özellik, şimdi ise Mi 8 serisi için kullanıma sunulmuş durumda. Süper gece modu özelliği çekim sırasında 8 fotoğraf çekiyor ve bu 8 kare içerisinden renk, ışık vb en iyi kareyi sizler için seçiyor.

MIUI 10 Özellikleri

MIUI 10, kullandığı yapay zekâ ile şu zamana kadar ki en büyük güncellemelerden birisi. Uygulamaların indirme süresi ve uygulamaların kullanım anındaki reaksiyonlarını baz alarak kullanım kolaylığı sunuyor.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir