İşte Karşınızda Yeni Samsung Galaxy Note10+

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

İşte Karşınızda Yeni Samsung Galaxy Note10+

Akıllı telefon piyasasının önemli markalarından birisi olan Samsung’un 7 Ağustos tarihinde tanıtacağı Galaxy Note10 bünyesinde yer alan bir telefon ilk kez bir videoda karşımıza çıktı. Kesin olmayan ama boyut itibariyle Note 10 ailesinin bir üyesi olduğu düşünülen telefonla metroda internet testi gerçekleştirildi.

Samsung firmasının uzun süredir gündemde olan ve yakın zamanda tanıtımı yapılması planlanan telefonu Galaxy Note10+ ile ilgili pek çok söylenti duymuştuk. Samsung’un amiral gemisi bünyesinde yer almaya hazırlanan Galaxy Note10 ailesi, günümüzdeki en yüksek donanımsal özelliklerin yanı sıra tasarım olarak da diğer telefonlardan çok farklı. Bu farkı hemen anlayan bir teknoloji meraklısı metroda seryahat ettiği esnada Galaxy Note10+’ı hemen fark etti ve çektiği video ile telefon ilk kez canlı görüntülenmiş oldu.

‘Sunny Lin water bottle’ isimli bir hesap, metroda Samsung Galaxy Note10+’nın internet hızını test eden kişiyi videoya aldı.

https://www.youtube.com/watch?v=UdLPV6mv9jQ#action=share

Videoda cihazın yanında bir Samsung e-postası görülebilirken telefonun ortasına yerleştirilmiş ön kameranın yanı sıra kolaylıkla fark edilebilen One UI arayüzü de kendini gösteriyor.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir