Instagram Takip Ettiklerinizi Sıralama

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Instagram üzerinden takibe aldığınız kullanıcıların belli bir sıraya göre dizilmemesi birçok kullanıcının mağdur olduğu konulardan birisi elbette. Ancak Instagram’ a gelen yeni özellik sayesinde sıralamayı değiştirmeniz mümkün.

Instagram çoğu zaman karmaşık bir algoritmaya sahip ve bu durum kullanıcılar için zorlayıcı bir durum olabiliyor. Öyle ki takip ettiğiniz kullanıcılar listesi bile bu algoritma odaklı düzene göre sıralanıyor. Bilindiği üzere Instagram’ da en çok etkileşimde bulunduğunuz kullanıcılar en üst sırada yer alırken yakın zamanda takip ettiğiniz ama adını hatırlayamadığınız bir hesap takipçi listesinde nerede yer alıyor bilemiyorsunuz. Ancak yeni güncellemeyle beraber bu durumu değiştirmek mümkün. Artık takip ettiğiniz kişilerin listesini kronolojik olarak sıralayabiliyorsunuz.

Instagram yeni gelen özellik sayesinde ilk takip edilen hesabı bulabiliyor.

Instagram’ a yeni gelen özellik ile takip ettiğiniz hesapları sıralamak için profilinizi açın, Takip seçeneğine tıklayın, Sırala diye bir opsiyon karşınıza çıkacak. Sırala: Varsayılan olarak görünen seçeneğin sağındaki ok ikonuna tıklarsanız eğer; Takip Etme Tarihi En Yeni ve Takip Etme Tarihi En Eski seçeneklerinden birini seçerek takip edilen listenizi kronolojik olarak sıralamanız mümkün. Böylece platform üzerinde ilk takip ettiğiniz profili de görmeniz mümkün.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir