Instagram Hikayelerini Nasıl İndirebilirim?

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Instagram Hikaye özelliğini getirdiği günden beri sürekli olarak kendisini geliştiriyor. Bu sayede her gün bu özelliği kullananların sayısı 400 milyonu geçmiş durumda. Hal böyle olunca artan paylaşımlar neticesinde gün içerisinde beğendiğimiz bir Instagram hikayesi mutlaka oluyordur. Bu hikayelerden beğendiğimizi indirmek istediğimiz zamanlar da olmuyor değil. Fakat Instagram bunları indirmemize izin vermiyor.

Instagram Hikayelerini Nasıl Kaydedebilirim?

Hikayenize gönderilen resimler ve videolar 24 saat boyunca görünür durumda kalır. Daha sonrasında ise silinirler.

İlk olarak yapmanız gereken Google Play mağazasında yer alan Story Saver isimli ÜCRETSİZ uygulamayı indirmek. Daha sonra Instagram hesabınızı kullanarak giriş yapmanız gerekecek. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Uygulamayı açtığınızda takip ettiğiniz kişilerin tüm hikayelerini görebileceksiniz. Ayrıca arama butonu ile başka hesapları da aramanız mümkün. İstediğiniz fotoğrafı veya videoyu seçerek ardından Save yazısına dokunmanız yeterli olacaktır.

Kaydettiğiniz fotoğraf veya videolar Story Saver klasöründe gösterilecektir. Yine de şunu hatırlatmakta fayda var; kaydettiğiniz resim ya da videoları karşı tarafın izni ile almanız en doğrusu olacaktır.

Bu işlemi bilgisayar başında yapmak isteyenler Story Saver adresinden indirme işlemini kolaylıkla yapabilirler.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir