Adobe SketchBook Artık Ücretsiz

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Adobe SketchBook Artık Ücretsiz, dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden birisi olan Adobe tarafından geliştirilen çizim programı olan Adobe SketchBook, Android cihazlardaartık tamamen ücretsiz hale geldi. Peki nedir bu Adobe SketchBook? Ne işe yarar ve bu programla neler yapılır gelin birlikte bakalım.

Bence Adobe SketchBook son zamanların en iyi çizim programlarından birisi. Uygulama içerisindeki özellikler ile diğer çizim uygulamalarından bir adım önde olan Adobe SketchBook kaleme sahip cihazlarda daha sağlıklı sonuçlar veriyor. Uygulama son versiyonuyla tamamen ücretsiz hale geldi.

Uygulama çok çeşitli fırçalara, kalemlere ve işaretleyicilere sahip. Ayrıca ayna özelliği de bulunan uygulama basitçe yapılan herhangi bir çalışmayı resim yapılan alanın diğer tarafına da aktarma özelliğine sahip.

Başlarda belli bir ücret karşılığında sahip olunan bu uygulama artık tüm kullanıcıların hizmetine ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Ayrıca uygulamanın en önemli özelliği 1280X1280 çözünürlüğündeki görselleri çalışma alanının dışına çıkarmak.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir