Adobe Photoshop’un Tam Versiyonu iPad’lere Geliyor

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Photoshop kullanıcılarının uzun süredir beklediği haber nihayet geldi. Adobe, yakın zamanda yapmış olduğu etkinliğinde yeni ürünlerini ve hizmetlerini tanıttı. Tanıtılanlar arasında iPad kullanıcılarını sevindirecek bir uygulama da var, Adobe, Photoshop CC’ nin iPad’ lere geleceğini ve masaüstü ile uyumlu olacağını açıkladı.

Aslında uzun süredir iOS ve Android sistemlerinde mevcut olan Photoshop, mobil kullanıcılar için basitleştirilmiş ve kırpılmış özelliklerle uygulama mağazalarında bulunmaktaydı. Adobe’un yaptığı tanıtımda oldukça büyük, çok katmanlı bir dosya iPad Pro’da açıldı. Görselde değişiklikler yapıldı ve farklı filtreler, efektler uygulandı. iPad Pro bütün bu işlemleri oldukça kolay şekilde yerine getirdi. Apple Pencil’ in entegrasyonu da büyük kolaylık sağladı. Her ne kadar farklılıklar gösterse de Photoshop’ un iPad tasarımı klasik tasarımına oldukça yakın.

Adobe, 1.0 sürümünde tüm özellikleri koymayacak, ancak zaman içerisinde gelecek olan güncellemelerle tüm özellikler kullanıma açılacak. Bu özelliklerin geliş tarihi ile ilgili bir takvim ise henüz yok.

Photoshop CC’ nin iPadPro’ lara 2019 yılında gelmesi bekleniyor.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir