Xiaomi’ nin Kablosuz Kulaklığı Redmi Airdots Türkiye’ de Satışa Çıktı

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Xiaomi’ nin Kablosuz Kulaklığı Redmi Airdots Türkiye’ de Satışa Çıktı

Hayatımıza girdiği andan beri sürekli kendisini geliştiren ve her alanda adından söz ettirmeyi başaran teknoloji devi Xiaomi, akıllı telefonların yanı sıra akıllı teknolojik ürünleri ile de başarıdan başarıya koşuyor. Xiaomi’ nin yurt dışında fazlaca rağbet gördüğü kulaklıkları Xiaomi Redmi Airdots, artık Türkiye’de de satışa sunuldu.

Geliştirdiği akıllı telefonların yanında elektronik cihaz sektöründe de iddiasını ortaya koymaya çalışan Xiaomi, farklı teknolojik ürünleriyle birçok kullanıcının ilgisini çekmiş durumda. Bu zamana kadar birçok elektronik ürün üreten Xiaomi, şimdi ise yeni kulaklıklarıyla karşımızda.

Apple’ ın Airpods ile kullanıcıların ilgisini çeken kulak içi kablosuz kulaklıklar, birçok farklı üretici tarafından üretilmeye başlamıştı. Airdots isimli serisiyle ‘Airpods katili’ olan Xiaomi, seriye yeni ve ekonomik bir kulaklık üretti.

Son derece şık ve sade görünümlü kulaklıklar hafif ve küçük bir tasarıma sahip. Emsallerine göre de son derece uygun bir fiyata sahip. Ses konusunda da öne çıkan kulaklıklar, 7,2 mm’ lik sürücüleri sayesinde boyutlarına göre oldukça başarılı bir ses seviyesine de sahip. Her ne kadar mükemmel bir ses kalitesine sahip olmasa da Xiaomi Airdots’ un fiyatına göre tercih edilebilir bir kulaklık olduğunu söylemek mümkün.

4 saatlik bir müzik deneyimi sunan bluetooth kulaklıklar, 150 saatlik bir bekleme süresine de sahip. Ayrıca kulaklıklar 1,5 saat gibi bir sürede şarj olurken kulaklıkların kutusu da 2 saatte tam şarja ulaşıyor.

Bağlantı konusunda Bluetooth 5.0 kablosuz bağlantı teknolojisini kullanan kulaklıklar 10 metrelik bir iletişim mesafesine sahip

Son olarak fiyat konusuna gelecek olursak Türkiye’de satışa giren ve Xiaomi Türkiye garantili Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 kulaklık 249,00 TL’ ye satın alınabiliyor.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir