WhatsApp Kurgu Mesajlar Nasıl Yapılır?

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

WhatsApp Kurgu Mesajlar Nasıl Yapılır?

Malum biz Türkler mizahı seven ve iyi mizah yapan bir toplumuz. En basit konudan bile kendimize mizah yapacak bir şeyler buluruz.

Sosyal medyanın son derece aktif olarak kullanıldığı şu sıralarda gerek normal gerekse karalama amaçlı kurgulanarak yapılan WhatsApp yazışmalarından çokça görmüşsünüzdür ve nasıl yapıldığını merak etmişsinizdir. Ben de size bu yazımda bu kurgu içerikli yazışmaların en kolay nasıl yapıldığını anlatacağım.

Elbette WhatsApp’ ta numarası kayıtlı bir ya da birkaç arkadaşınızın ismini değiştirerek de bunu yapmanız mümkün ama biraz zahmetli bir yol. Buna ihtiyaç duymadan kolayca bu işlemi nasıl yaparsınız gelin birlikte bakalım.

Kurgu WhatsApp diyaloglarını oluşturmanın aslında en kolay yolu bu işi online olarak yapabileceğiniz siteler. Örneğin fakewhats gibi.

Bu tarz sitelere girdiğiniz zaman karşınıza sizler için hazırlanmış konuşma şablonları çıkıyor. Tek yapmanız gereken konuşma balonlarının içerisini doldurmak. Ekranda yer alan şarj yüzdesi, profil resmi, kullanıcı ismi vb. her şeyi değiştirmek sizin elinizde.

Son olarak Fenerbahçe tarafından kullanılan bu özellik mizah severlerin çokça işine yarayacak gibi.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir