Instagram Hikayelerinizi Coşturacak 5 Ücretsiz Uygulama

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Instagram Hikayeler özelliği çıktığı günden beri vazgeçilmezimiz olan için 6 ücretsiz uygulama ile karşınızdayız. Arka planı hareketli hale getirmekten, özel efektler uygulamaya kadar hikâyelerinizi dikkat çekici hale getirebileceğiniz bu uygulamaları ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Bu uygulamaların tamamı ücretsiz olsa da, uygulama içi satın alımlar sunabiliyor. Yani, daha fazla özelliğe erişmek isteyenlerin ücret ödemesi gerekebiliyor. Ancak standart olarak sunulan özelliklerin yeterli olduğunu göreceksiniz.

1 – Enlight Pixaloop

Enlight Pixaloop sayesinde hareketli fotoğraflar oluşturabilir ve fotoğraflarınızı canlandırabilirsiniz.

Pixaloop, arkadaş çevrenizden tutun Instagram takipçilerinize kadar herkesi hayretler içerisinde bırakacak hareketli resimler oluşturmanıza yardımcı olur. Kullanımı oldukça kolay olan uygulama ile sadece birkaç dokunuşla fotoğraflarınızı canlandırın, öğeler ve kaplamalar ekleyin, hızı ayarlayın ve görüntünüzün canlanmasını izleyin. Ayarlar sonucunda, ileri geri yankılanan veya bir GIF gibi akan inanılmaz videolar elde etmeniz mümkün.

2 – Canva

Canva, 700’ den fazla ve tamamen ücretsiz şablonu bünyesinde barındıran ve bu alanda en önde gelen uygulamalardan birisi. Bu uygulama ile logo tasarımı, Instagram hikayesi için videolar oluşturma ve hatta doğum günü davetiyesi hazırlamaya kadar onlarca işlem gerçekleştirmeniz mümkün.

3 – StoryArt

Takipçilerinize daha kaliteli içerikler sunmanızı kolaylaştıran StoryArt ile etkileyici kolajlar oluşturmanız, ayrıca birden fazla fotoğrafı tek bir hikayede toplamanız ya da bu hikayelerde yapacağınız açıklamaları ön plana çıkarmanız mümkün.

1000’ den fazla kolaj şablonu, 60’ dan fazla tema ve onlarca farklı yazı tipi ile ruh halinizi hikayelerinize oldukça kolay bir şekilde yansıtmanız için StoryArt biçilmiş kaftan diyebiliriz.

4 – InstaSize

InstaSize ile herhangi bir fotoğrafınıza veya videonuza arka plan ekleyebilirsiniz. Çoklu fotoğraflarınızdan kolaj oluşturabilir ve renk ayarlarını değiştirebilirsiniz. Tamam

Kurgulanmamış resimlerinizi hareket halindeyken bile kurgulayıp saniyeler içinde sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

5 – Unfold

Unfold uygulaması ile birbirinden farklı hikayeler oluşturabilmeniz mümkün. Diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulama ile de birden fazla fotoğrafı birleştirerek kolaj oluşturabilir ve 150’ den fazla şablon arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Unfold uygulamasını kullanmak için herhangi bir hesap açmanıza gerek yok.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir