Instagram’ a Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geliyor

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Instagram’ a Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geliyor

Instagram bu aralar sıkılıkla isim değişikliğine dair haberlerle karşımıza çıkmaya başladı. Bu haberlerin yanı sıra sosyal medya devi yeni bir değişiklikle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Instagram uzun zamandır kullanıcıları tarafından merakla beklenen ve videoları ileri-geri sarma özelliği için kolları sıvamış durumda.

Instagram’ da gezinirken denk geldiğimiz ya da arkadaşlarımız tarafından gönderilen videoların keyifle izlediğimiz bazı kısımları olmuştur. Elbette bu videoların bazı kısımlarını izlemek için videonun tamamını izlemek zorunda kalmak da zorundaydık. Maalesef kullanıcıları çoğu bu durumdan oldukça mustaripti ve Instagram yetkilileri de bu duruma son verme kararı aldı ve konu ile ilgili çalışmalara başladı. Çalışmalar şuan da test aşamasında.

Instagram’ da izlediğimiz videolarda şu anda ileri-geri sarma imkanı bulunmuyor. Özellikle bir dakikalık videolar zamanla sinir bozucu hal almış durumda. Instagram yetkililerinden bu konu ile ilgili müjde geldi ve Instagram’ a yakında birkaç yeniliğin geleceği  ve video sardırma özelliğinin de bunlardan birisi olduğu bildirildi. Fakat şuan için videoları durdurma özelliği ile ilgili bilgi bulunmamakta. Ayrıca video sardırma özelliğinin ne zaman hayatımıza gireceği henüz bilinmemekte.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir