Eski ve Flu Fotoğrafları Tek Tuşla Nasıl Netleştirebilirim?

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Hepimizin mutlaka çok eskiden çekilmiş ve net olmayan fotoğrafı vardır. Eğer bu fotoğraflar bizim için önemli bir yere sahipse fotoğrafların net olması en çok istediğimiz şey olabilir. Ben de bu yazımda sizler için eski fotoğrafları tek bir tuşla yenileyebileceğimiz bir uygulamadan bahsedeceğim. Bu uygulama ile fotoğraflarınızı restore etmek mümkün.

Uygulamanın ismi Remini. Buuygulama ile birlikte geçmişte çekilmiş ve net gözükmeyen fotoğraflarınızı daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan uygulamada yalnızca tek tuş ile eski fotoğrafları yenileme işlemi yapmanız mümkün.

Uygulama sizlere ilk aşamada 3 fotoğraf yenileme hakkı veriyor. Elbette uygulamadan memnun kalmanız durumunda bu sayı sizin için yetersiz olacak ve bu durumda aylık 33,99 TL karşılığında abone olarak reklamsız ve sınırsız bir şekilde uygulamayı kullanabilir hale geleceksiniz.

Fotoğrafı düzenleme işleminin ardından önceki ve sonraki halini karşılaştırabilirsiniz. Uygulamanın bazı fotoğraflarda küçük hataları olsa da genel olarak oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Remini uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir