Darkroom, iPad İçin Beta Olarak Yayınlandı

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Darkroom, iPad İçin Beta Olarak Yayınlandı

Ödüllü fotoğraf düzenleme uygulaması Darkroom, ayarlamaları, filtreleri, RAW formatında fotoğraf desteği ile oldukça başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Darkroom, sadece iPhone’lara yüklenebiliyordu ve yakın zamanda iPad’ler için beta olarak yayınlandı.

iPhone kullanıcıları içi kurtarıcı özelliklere sahip ve güzel bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Darkroom, içindeki araçlar, ayarlar ve özellikler sayesinde ödül almış bir uygulama.

Bilgisayara ihtiyaç duymadan benzer kalitede işler çıkartan Darkroom, daha gelişmiş ayarlar, daha geniş araç seçenekleri ve iPhone uygulamasında bulunmayan yeni özellikleri ile iPad beta sürümüne gelecek.

iOS işletim sistemi kullanan cihazların en büyük dezavantajlarından birisi RAW formatlı fotoğraflar çekememek ve bu fotoğrafları düzenleme imkanı vermemesi. Başka cihazlarla ya da üçüncü parti yazılımlarla çekilen RAW formatlı fotoğraflarınızı Darkroom ile düzenleyebilir, net ve kaliteli görseller elde edebilirsiniz.

iPhone modellerinde kullanılan uygulamaya son güncelleme ile sinematik gren efekti de gelmiş durumda. Ayrıca Live Photos desteği de sunan uygulama ile kısa video animasyonları da yapmanız mümkün

Uygulamayı kullanabilmek için Darkroom iPad beta programına kaydolmanız gerekiyor. Programa BURADAN kaydolabilirsiniz.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir