WhatsApp Web’ in Merakla Beklenen Özelliği Sonunda Geldi

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Birçok WhatsApp kullanıcısının merakla beklediği özellik WhatsApp’ ın masaüstü sürümü olan WhatsApp We’ e geldi. WhatsApp Web artık karanlık modda kullanılabilecek.

Sosyal medyanın devlerinden birisi olan Facebook bünyesine geçen ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan WhatsApp yeni özelliği ile yeniden konuşulmaya başlandı.

Bu özellik birçok kullanıcının ilgisini çekse de konunun dezavantajları da bir o kadar dikkat çekici. WhatsApp Web karanlık mod bilinenin aksine WhatsApp tarafından geliştirilen bir özellik değil. Çıkan bazı haberlere göre Github.com kullanıcısı olan ‘m4heshd’ isimli bir kullanıcı tarafından geliştirilen mod, şuan herkesin kullanımına açık durumda. Yeni sürümün 3. Parti bir yazılım olması nedeniyle birçok güvenlik açığını da barındırdığı ve hesaplarınızın güvende olmadığı bilgisini de vermemiz gerekir.

Tarayıcı üzerinde çalışmayan mod, sadece Windows ve MacOs’un masaüstü uygulamalarında kullanılabilecek. Bunun için WhatsApp Web’ in masaüstü sürümünü bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.

WhatsApp Web karanlık mod nasıl kullanılır?

BURAYA TIKLAYIN ve WhatsApp Web’ i bilgisayarınıza indirin.

– Uygulamayı açın (Tarayıcı sayfası değil, resmi Windows ya da MacOS uygulaması olması gerekiyor),

NOT: Eğer bilgisayarınız MacOS ile çalışıyorsa modu yüklerken güvenlik uyarısı alabilirsiniz, Ayarlar bölümüne gidip izin vermeniz gerekiyor.

– İndirdiğiniz dizin içerisinde bulunan WADark dosyasını çalıştırın,

– Dosyayı çalıştırdığınızda WhatsApp karanlık mod aktif olacaktır.

NOT: Karanlık modu kaldırmak istediğinizde WADark klasörünü silebilirsiniz.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir