İstenmeyen SMS Toplu Olarak Nasıl Engellenir?

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Gün içerisinde bilmediğimiz ya da istemediğimiz birçok ticari mesaj alıyoruz. Bu durum bazen sinir bozucu boyuta geliyor. Peki bu durumdan kurtulmanın bir yolu var mı?

Ticari Elektronik İleti Yönetim Sistemi sayesinde verdiğimiz tüm ticari elektronik ileti onaylarını tek bir sayfadan görebilecek, onayları kontrol edip reddedebileceğiz.

Aşağıdaki adımları takip ederek SMS engelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

https://iys.org.tr/ siteye giriş yapıyoruz ve sağ tarafta bulunan Vatandaş Girişi kısmını tıklıyoruz

Açılan sayfada Cep Telefonumuzu giriyoruz

Cep Telefonumuza gelen Doğrulama Kodunu giriyoruz

Sol alt kısımda bulunan Okudum, anladım kısmını aktif hale getiriyoruz

Açılan sayfada izin verdiğiniz ya da izin vermediğiniz ticari sayfaların isimleri ve yan taraflarında kutucuklar bulunuyor. Oralardan ONAY ya da RED butonlarına basarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

2 Comments

  1. Merhaba üniversite öğrencisiyim 3 yıldır düzenli olarak makale yazmaktayım. Bu işe hobi olarak başladım. 3 yılda yaklaşık 2 bine yakın makale yazdım daha önce onlarca sitede yazarlık yaptım. Hala da yapmaktayım, diliyorsanız sizin siteye makale de yazarlığı yapabilirim. Beraber çalışmamız dileğiyle iyi günler diliyorum.

    email: sacinelanur80@gmail.com

  2. Kıbrıs, yükseköğrenimde öne çıkan bir destinasyon olup, birçok uluslararası öğrencinin tercih ettiği bir yerdir. Kıbrıs’ta bulunan üniversiteler, modern eğitim altyapısı, uluslararası kabul görmüş programları ve nitelikli öğretim kadrosuyla bilinir.
    KKTCPortal.net olarak, Kıbrıs üniversiteleri hakkında kapsamlı bilgiler ve güncel haberler sunmaktayız. Kıbrıs üniversitelerindeki eğitim fırsatlarını keşfetmek ve geleceğinize yön vermek için sizleri sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kıbrıs üniversiteleri ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:
    Kıbrıs Üniversiteleri: Kaliteli Eğitimin Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir