IPhone 11 Ne Zaman Geliyor?

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Apple firması, IPhone 11’in tanıtım tarihini açıkladı. Apple’ ın özel etkinliğinde açıklanacak olan yeni modeller için düzenlenecek lansmanın tarihi belli oldu.

Apple, yeni IPhone modellerini 10 Eylül tarihinde Kaliforniya’ da ki Apple Park’ ta bulunan Steve Jobs Theater’ da tanıtacağını açıkladı. Lansmanda Apple firmasının yeni ürünleri IPhone 11, IPhone 11 Max ve IPhone 11R modellerinin tanıtılması bekleniyor.

Yeni IPhone modellerinin eskiye nazaran değişik renk skalası sunması bekleniyor. Bunun nedeni ise Apple firması tarafından bastırılan davetiyede kullanılan Apple logosundaki farklı renk tonları. Apple logosunda daha önceki modellerde kullanılmayan renklerin de bulunması kafalarda bu düşünceyi oluşturmuş durumda.

Ayrıca yapılan bir diğer tahmin ise IPhone 11′ in ekrana gömülü Touch ID teknolojisi ile geleceği yönünde. Lansmanda sadece IPhone modellerinin değil yepyeni bir Macbook modelinin ve Apple Watch modellerinin de tanıtılması bekleniyor.

Yine medyaya sızan haberler göz önüne alınırsa, yeni Macbook Pro modeli 16 inç olacak, yenilenmiş bir klavye ile gelecek. Yeni Apple Watch modellerinin ise hem 40mm hem de 44mm’lik iki farklı versiyon ile geleceği ve bu modellerde hem seramik kasa hem de titanyum kasa seçeneği bulunacağı konuşulan konular arasında yerini almış durumda. Apple’ ın 10 Eylül’de düzenleyeceği lansmanda IOS 13, Apple TV+ ve Arcade ile ilgili güncellemelerin de paylaşılması bekleniyor.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir