İnternet Sitelerindeki Videoları İndirebileceğiniz 5 Uygulama

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Yalnızca internet üzerinden izleyebildiğiniz ve harici olarak kaydedemediğiniz dizi, film ya da müzik kliplerine ait video içeriklerini çevrimdışı izlemek için internet sitelerinden indirme yapabileceğiniz uygulamalar gerekiyor. Bu yazımda Android için en popüler 5 video indirme uygulamasını sizler için derledim.

Önemli bir hatırlatma yapmakta fayda var. Youtube Premium’ un hayatımıza girmesiyle birlikte artık Youtube’ den bu tarz uygulamaları kullanarak video indirmenin yasal olmayacağını hatırlatmak isterim.

Tüm Videolar İndiricisi 2019

Tüm Videolar İndiricisi 2019, hali hazırda 100 milyondan fazla indirme oranına sahip ve yaklaşık 400 bine kişi tarafından gerçekleştirilen puanlamada 4,2 oranını yakalamış durumda. Uygulamanın en sevilen yanı hem tüm video formatlarını desteklemesi hem de ücretsiz olması. Ayrıca indirdiğiniz videoları ister telefon hafızasına isterseniz de SD karta kaydedebilirsiniz.

Uygulama, videoyu indirmek istediğiniz siteye girdikten sonra oynatma tuşuna bastığınız anda karşınıza indirme seçeneği sunuyor. Aynı anda birden fazla dosya da indirebildiğiniz uygulamada, WiFi veya hücresel ağ ile indirme yapmak mümkün.

Tüm Videolar İndiricisi 2019 uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Video İndirici

50 milyondan fazla indirme oranını yakalayan Video İndirici, 350 bin civarı değerlendirmeden de yaklaşık 4.4 puan almayı başarmış durumda. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama aynı zamanda tüm formatları da destekliyor. Uygulama internet sitesinde gezinti yaptığınız esnada videoları otomatik tespit ediyor ve size indirme seçeneğini sunuyor. Yani sitelerde dolaşırken tek tık ile indirme yapabilirsiniz.

İndirme işleminden sonra dosyalar şifreli bir klasöre kaydediliyor. Uygulamanın en güzel ve dikkat çekici yanlarından birisi ise videoları arka planda indirebilmeniz. İndirme işlemi sırasında başkaca bir uygulamayı kullanmanız mümkün. İndirme yöneticisi üzerinden de indirmeyi duraklatma, başlatma veya durumunu kontrol etme fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.

Video İndirici uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Video Downloader

5 milyondan fazla indirme ve 40 bin oy arasından 4,3 puan alan Video Downloader, kendi içerisinde bir tarayıcı mantığı ile çalışıyor. Uygulama hem tamamen ücretsiz hem de aynı zamanda tarayıcı görevi üstleniyor. Uygulamayı kullanarak indirme yapabilmek için öncelikle uygulamayı açmak ve indirmek istediğiniz videonun bulunduğu sayfaya uygulama içerisinden giriş yapmanız gerekiyor.

Herhangi bir videonun yer aldığı sayfaya girdikten sonra uygulama bunu otomatik algılıyor ve dilediğiniz videoyu sıkıntı yaşamadan indirebiliyorsunuz. SD karta kaydetme özelliği de uygulamanın diğer bir artısı. Uygulamanın en iddialı olduğu konu ise diğer uygulamalara göre çok daha hızlı indirme yapabilmeniz.

Video Downloader uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

All Video Downloader

50 milyondan fazla indirmeye sahip bir uygulama da All Video Downloader. 200 bin değerlendirme içerisinde 3,8 puan alan uygulamanın düşük puan almasının nedeni uygulama içerisinde yaşanan bazı hatalar.

Video indirmek için uygulama içerisine girdikten sonra indirmek istediğiniz videonun yer aldığı siteye giriş yapmanız gerekiyor. Uygulama ziyaret ettiğiniz sayfa içerisindeki videoları otomatik olarak algılıyor ve hemen bir indirme butonu karşınıza çıkıyor. Tüm video formatlarını destekleyen All Video Downloader, indirme hızı konusunda da hayli iddialı.

All Video Downloader uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Video Downloader for Instagram

Instagram videoları indirme konusunda en popüleri olan ve 50 milyondan fazla indirmeye sahip olan uygulama Instagram’ daki tüm videoları indirmenize olanak sunuyor. Uygulama aynı zamanda Vine uygulaması için de kullanılabiliyor.

Uygulamayı kullanmak için öncelikle yapmanız gereken indirmek istediğiniz veya repost yapmak istediğiniz video içerikli gönderinin linkini kopyalamak. Ardından uygulama içerisine gelerek kopyaladığınız linke girip, direkt indirme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Video Downloader for Instagram uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir