Instagram’ dan Kalite Bozulmadan Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisi olan Instagram, maalesef uygulama içerisinde direkt olarak fotoğrafları indirmek için bir seçenek sunmuyor. Ancak Instagram‘ da yer alan fotoğrafları veya videoları indirmek için bazı yöntemler mevcut. Peki nedir bu yöntemler? Ve Instagram fotoğraf indirme nasıl yapılır?

IPhone için;

“Instant Save ya da Quickly Repost” uygulamasını App Store üzerinden indirin ve telefonunuza kurun. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Instagram’ dan indirmek istediğiniz görsele ya da videoya ait URL adresini kopyalayın. Daha sonra Instant Save – Quickly Repost uygulamasına geri dönün. Karşınıza otomatik olarak linkini kopyaladığınız fotoğraf çıkacak. O fotoğrafa dokunduktan sonra Save butonuna basmanız yeterli.

Android için;

Android kullanıcıları QuickSave isimli uygulamayı tercih edebilirler. Uygulamayı açtığınızda ilk olarak karşınıza çıkan Instagram anahtarını açmalısınız. Bu anahtarı açtıktan sonra Instagram uygulamasına geri dönün ve indirmek istediğiniz görsele ya da videoya ait URL adresini kopyaladığınızda içerik otomatik olarak indirilecektir.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram
Youtube
Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir